Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plánované zápasy/ turnaje

 

Naplánované akce:

PO 19.07.2021 - ZAČÁTEK SEZÓNY 2021/22 KATEGORIE U13 (r.2009)

SO 24.07.2021 - PU Mohelnice U15 (2x 30min 10+1) výsledek: výhra 3:2

ÚT 27.07.2021 - Triangl s Kroměříží a Zlínem (2x 30min 10+1) - výsledky: Kroměříž výhra 16:0, Zlín výhra 9:0

SO 31.07.2021 - Turnaj Valašské Meziříčí (7+1) umístění: 2. a 3. místo

01.-05.08.2021 - Soustředění Valašské Meziříčí

06.-08.08.2021 - Turnaj Modřice (10+1) umístění: 5. místo

ČT 12.08.2021 - Interliga Řepčín 10+1 (Sparta Praha: prohra 4:6, Hradec Králové: výhra 17:1)

NE 15.08.2021 - ŽL Vyškov (doma 7+1) -  výhra 7:0

ST 18.08.2021 - ŽL Zbrojovka Brno (doma 7+1) - výhra 5:4

SO 21.08.2021 - ŽL Sparta Brno (venku 7+1) - výhra 10:1

NE 29.08.2021 - ŽL Kroměříž (doma 7+1) - výhra 17:1

PO 30.08.2021 - Interliga Ostrava 10+1 (Honvéd Budapešť: prohra 3:4; Baník Ostrava: prohra 3:7)

NE 05.09.2021 - ŽL Boskovice (doma 7+1)  - výhra 15:2

NE 12.09.2021 - ŽL Třebíč (venku 7+1) - výhra 6:4

NE 12.09.2021 - PU Slavia Praha (Řepčín 8+1) - prohra 3:6

NE 19.09.2021 - Interliga Budapešť (Barca Budapešť, Gornik Zabrze) odložena na neurčito

NE 26.09.2021 - ŽL Líšeň (venku 7+1) - výhra 5:4

ÚT 28.09.2021 - ŽL Zlín (doma 7+1)  - výhra 9:0

NE 03.10.2021 - ŽL Prostějov (doma 7+1) - výhra 9:2

SO 09.10.2021 - Interliga Řepčín 10+1 (MFK Vítkovice: výhra 3:2 na pen., Wisla Krakow: výhra 4:2)

NE 10.10.2021 - ŽL Hodonín (venku 7+1) - výhra 9:0

ČT 14.10.2021 - ŽL Slovácko (doma 7+1)  - remíza 2:2

SO 16.10.2021 - Premier Cup Slavia Praha (8+1) - umístění 4. místo

ČT 21.10.2021 - Kvalifikace na Pohár mládeže (Kroměříž 7+1) - umístění 1. místo

SO 23.10.2021 - ŽL Havlíčkův Brod (venku 7+1) - výhra 14:3

ČT 28.10.2021 - ŽL Jihlava (venku 7+1) - výhra 11:0

SO 30.10.2021 - ŽL Znojmo (doma 7+1) - výhra 15:0

SO 06.11.2021 - ŽL Žďár nad Sázavou (venku 7+1) - výhra 14:1

PÁ 12.11.2021 - Interliga Wroclaw 10+1 (SLASK Wroclaw, Sparta Praha, MFK Vítkovice) odložena na neurčito

NE 05.12.2021 - Interliga Zlín (FASTAV Zlín, Zbrojovka Brno, Hradec Králové) přeloženo na 17.5.2022

PÁ 10.12.2021 - PU Zbrojovka Brno (Řepčín 10+1) - prohra 1:8

NE 09.01.2022 - Interliga Hradec Králové 10+1 (Sparta Praha: prohra 1:3, Hradec Králové: výhra 8:0) 

SO 15.01.2022 - PU Slovácko (Heyrák 10+1) -  výhra 9:1

SO 22.01.2022 - PU Velké Pavlovice U14+15 (Heyrák 10+1) -  výhra 6:3

PO 31.01.2022 - PU České Budějovice (Heyrák 7+1 na dvou hřištích, hráno 4 x 25 minut) - 6 výher, 1 remíza, 1 prohra

NE 06.02.2022 - Interliga Budapešť 10+1 (Baník Ostrava: prohra 0:2; Honvéd Budapešť: prohra 0:6)

NE 13.02.2022 - Interliga Olomouc 10+1 (Gornik Zabrze: prohra 1:3, Barca Budapešť: výhra 9:1)

SO 19.02.2022 - PU Dukla Praha (Heyrák 10+1 3x 40 min) -  výhra 9:6

SO 26.02.2022 - Interliga Vítkovice 10+1 (MFK Vítkoviceprohra 2:4, Wisla Krakowprohra 0:3)

SO 05.03.2022 - PU Opava  (Heyrák 10+1 2x 40 min) -  výhra 14:2

PÁ 11.03.2022 - Interliga Praha 10+1 2x 25 min (Baník Ostrava: výhra 3:1; SLASK Wroclaw: prohra 2:3; Sparta Praha: výhra 4:0)

NE 13.03.2022 - ŽL Jihlava (doma 7+1) -  výhra 12:4

SO 19.03.2022 - ŽL Vyškov (venku 7+1) -  výhra 9:1

SO 26.03.2022 - Interliga Olomouc 10+1 2x 25 min (Zbrojovka Brno: výhra 4:2 , FASTAV Zlín: výhra 4:1, Hradec Králové: výhra 4:2

NE 27.03.2022 - ŽL Sparta Brno (doma 7+1) - výhra 8:0

NE 03.04.2022 - ŽL Kroměříž (venku 7+1)  výhra 7:2 

SO 09.04.2022 - ŽL Boskovice (venku 7+1) - výhra 22:0

NE 10.04.2022 - PU Slavia Praha (Eden) - remíza 4:4

SO 16.04.2022 - ŽL Třebíč (doma 7+1) - výhra 26:4

SO 23.04.2022 - ŽL Zlín (venku 7+1) - výhra 6:2

30.4.-1.5.2022 - Pohár mládeže U13 (Vysoké Mýto) umístění 4. místo

ČT 05.05.2022 - ŽL Líšeň (doma 7+1) - výhra 8:2

SO 07.05.2022 - ŽL Prostějov (venku 7+1) výhra 9:0

NE 15.05.2022 - ŽL Hodonín (doma 7+1) - výhra 9:0

ÚT 17.05.2022 - Interliga Zlín 10+1 2x 25 min (Žilina: výhra 2:1, Zbrojovka Brno: výhra 3:2, FASTAV Zlín: výhra 3:0

ČT 26.05.2022 - ŽL Slovácko (venku 7+1)

NE 29.05.2022 - ŽL Havlíčkův Brod (doma 7+1)

03.-05.06.2022 - Turnaj Champions Trophy (Slovinsko)

NE 05.06.2022 - ŽL Znojmo (venku 7+1)

NE 12.06.2022 - ŽL Žďár nad Sázavou (doma 7+1)

ST 15.06.2022 - ŽL Zbrojovka Brno (venku 7+1)

 

PO 18.07.2022 - ZAČÁTEK SEZÓNY 2022/23 KATEGORIE U14 (r.2009)

 


ŽL = žákovská liga SpSM Jih U13; PU = přípravné utkání; KP = krajská soutěž mladší žáci

Interliga = hraje 12 týmů ze tří zemí V4. V jednotlivých kolech hraných v jeden den odehraje každý tým 2-3 zápasy. Hraje se 2 x 30min (10+1).  

Další zápasy/ turnaje mohou být průběžně doplňovány, popř. odebírány.