Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přehled odehraných turnajů v sezóně 2016/17

2. 1. 2017

Venkovní zápasy:

SO 03.09.2016 - Šternberk - 1.kolo 1.části OP BML09 skupina B

NE 04.09.2016 - Lužice - 1.kolo 1.části OP BML09 skupina D )*

SO 10.09.2016 - Chválkovice - 2.kolo 1.části OP BML08 skupina A

SO 10.09.2016 - Velký Týnec - 2.kolo 1.části OP BML09 skupina D )*

NE 11.09.2016 - SIGMA H2 - 2.kolo 1.části OP BML09 skupina B

ÚT 13.09.2016 - SIGMA H2 - 3.kolo 1.části OP BML08 skupina A

SO 17.09.2016 - Nemilany - 4.kolo 1.části OP BML08 skupina A

SO 17.09.2016 - SIGMA Řepčín - 3.kolo 1.části OP BML09 skupina D )*

SO 17.09.2016 - Šternberk - 3.kolo 1.části OP BML09 skupina B

NE 18.09.2016 - Vítkovice - přátelské utkání

ČT 22.09.2016 - Vysoké Mýto - kvalifikační turnaj na Ondrášovka Cup 2017 - umístění: 3. místo

SO 24.09.2016 - Černovír - 5.kolo 1.části OP BML08 skupina A

SO 24.09.2016 - Černovír - 4.kolo 1.části OP BML09 skupina B

SO 24.09.2016 - Chválkovice - 4.kolo 1.části OP BML09 skupina D )*

ST 28.09.2016 - Šumperk - turnaj - umístění: 1. místo

SO 01.10.2016 - Hněvotín - 1.kolo 2.části OP BML08 skupina A1 

SO 01.10.2016 - Černovír - 1.kolo 2.části OP BML09 skupina A1 

ST 05.10.2016 - 1.HFK Olomouc - 2.kolo 2.části OP BML08 skupina A1

ČT 06.10.2016 - SIGMA Řepčín - přátelské utkání s Nezamyslicemi

SO 08.10.2016 - Doploplazy - 3.kolo 2.části OP BML08 skupina A1

NE 09.10.2016 - Chválkovice - 2.kolo 2.části OP BML09 skupina A1

ČT 13.10.2016 - SIGMA Řepčín - přátelské utkání s 1.SK Prostějov

SO 15.10.2016 - SIGMA H2 - 3.kolo 2.části OP BML09 skupina A1

NE 16.10.2016 - SIGMA H2 - 4.kolo 2.části OP BML08 skupina A1

SO 22.10.2016 - 1.HFK Olomouc - 4.kolo 2.části OP BML09 skupina A1

NE 23.10.2016 - Hradec Králové - přátelské utkání

 

)* zápasy OP BML09 skupiny D budou primárně hrát kluci r.2010 (U7) - my jim budeme jen případně vypomáhat.  

Halová sezóna:

SO 05.11.2016 - turnaj U9 Čajkárna (pořádá Dub n/M.) - umístění: 7. místo

NE 13.11.2016 - triangl Prostějov - umístění se nevyhlašovalo

NE 20.11.2016 - turnaj Troubky (pořádá 1.SK Prostějov) - umístění: 2. a 5. místo

NE 27.11.2016 - Čajkaréna - námi pořádaný turnaj - 2 týmy - umístění: 1. a 2. místo

SO 03.12.2016 - Strahov - přátelské utkání s ACS - zrušeno

NE 11.12.2016 - turnaj Žilina  - umístění: 3. místo

SO 17.12.2016 - turnaj U9 Uničov - 2 týmy - umístění: 4. a 7. místo

NE 18.12.2016 - triangl Prostějov  - umístění se nevyhlašovalo

 

SO 07.01.2017 - triangl Čajkaréna - zrušeno

NE 08.01.2017 - turnaj Němčice nad Hanou - umístění: 1. místo

SO 14.01.2017 - turnaj Šumperk - umístění: 2. místo

NE 15.01.2017 - turnaj Olomouc (pořádá 1.HFK Olomouc) - umístění: 1. místo

SO 21.01.2017 - triangl Opava  - umístění se nevyhlašovalo

NE 22.01.2017 - turnaj Kojetín (pořádá 1.SK Prostějov) - umístění: 5. místo

SO 28.01.2017 - turnaj Troubky (pořádá 1.SK Prostějov) - umístění: 3. místo

SO 28.01.2017 - turnaj Zašová - umístění: 2. místo

NE 29.01.2017 - turnaj Čajkárna (pořádá Dub n/M.) - umístění: 1. místo

SO 04.02.2017 - turnaj Bruntál  - umístění: 4. místo

SO 04.02.2017 - zimní liga U9 Velká Bystřice  - umístění: 2. místo

NE 05.02.2017 - turnaj Vítkovice  - umístění: 1. místo

SO 11.02.2017 - turnaj Šumperk - umístění: 1. místo

NE 12.02.2017 - Čajkaréna - námi pořádaný turnaj - 2 týmy - umístění: 1. a 2. místo

NE 19.02.2017 - turnaj Prostějov - umístění: 1. místo

SO 25.02.2017 - PÚ Brno  - umístění se nevyhlašovalo

NE 26.02.2017 - turnaj Vysoká nad Labem (pořádá Hradec Králové) - umístění: 3. místo

SO 04.03.2017 - Čajkaréna - námi pořádaný turnaj - umístění: 2. a 3. místo

SO 11.03.2017 - triangl Vyškov - umístění se nevyhlašovalo

SO 11.03.2017 - turnaj Zašová - umístění: 2. místo

NE 19.03.2017 - turnaj U9 Němčice nad Hanou - umístění: 5. místo

 

Venkovní zápasy:

NE 02.04.2017 - turnaj Kochánky - odhlášeno

NE 09.04.2017 - Šumvald - 1.kolo 3.části OP BML08 skupina A3

SO 15.04.2017 - Velký Týnec - 2.kolo 3.části OP BML09 skupina A2

NE 16.04.2017 - Uničov - 2.kolo 3.části OP BST07 skupina A2

SO 22.04.2017 - SIGMA H2 - 3.kolo 3.části OP BML08 skupina A3 - odloženo

SO 22.04.2017 - Troubelice - 3.kolo 3.části OP BML09 skupina A2 - odloženo

NE 30.04.2017 - Bělkovice - 4.kolo 3.části OP BML08 skupina A3

NE 30.04.2017 - SIGMA H2 - 4.kolo 3.části OP BML09 skupina A2

PO 01.05.2017 - turnaj Opava - umístění: 1. místo

PO 01.05.2017 - Troubelice - 3.kolo 3.části OP BML09 skupina A2

ÚT 02.05.2017 - SIGMA H2 - 3.kolo 3.části OP BML08 skupina A3

SO 06.05.2017 - turnaj U9 Otrokovice - umístění: 4. místo

NE 07.05.2017 - Hněvotín - 5.kolo 3.části OP BML08 skupina A3

NE 07.05.2017 - Šternberk - 5.kolo 3.části OP BML09 skupina A2

NE 14.05.2017 - turnaj Prostějov - umístění: 3. místo

SO 20.05.2017 - turnaj U9 Albrechtice - umístění: 1. místo

SO 20.05.2017 - Slavonín - 1.kolo 4.části OP BML08 skupina BJ

NE 21.05.2017 - SIGMA H2 - 1.kolo 4.části OP BML09 skupina AJ

NE 28.05.2017 - Nemilany - 2.kolo 4.části OP BML08 skupina BJ

NE 28.05.2017 - 1.HFK Olomouc - 2.kolo 4.části OP BML09 skupina AJ

SO 03.06.2017 - Černovír - 3.kolo 4.části OP BML09 skupina AJ

NE 04.06.2017 - SIGMA H2 - 3.kolo 4.části OP BML08 skupina BJ

10.-11.06.2017 - ONDRÁŠOVKA CUP (Benešov)  - umístění: 4. místo

NE 11.06.2017 - Nové Sady - 4.kolo 4.části OP BML08 skupina BJ

NE 11.06.2017 - Šternberk - 4.kolo 4.části OP BML09 skupina AJ

SO 17.06.2017 - turnaj U9 Žďár nad Sázavou  - umístění: 7. místo

SO 17.06.2017 - turnaj Olšany u Prostějova - zrušeno