Jdi na obsah Jdi na menu
 


Týdenní zpráva 29.8. – 4.9.2016

7. 9. 2016

2. Týdenní zpráva 29.8. – 4.9.2016

Tréninkové jednotky: Pondělí, Úterý, Čtvrtek

Zápasy/turnaje: Sobota, Neděle

Obsah tréninkových jednotek: Vedení míče a obcházení

Hodnocení trenéra:  

                Se stálým zaměřením na vedení míče a kličku naznačením, jsme posunuli individuální techniku zase o něco dál. Je však v této činnosti pokračovat. Minimálně dokud se tato činnost nestane automatickou v náročnějších zápasech. Tréninkové nasazení má velmi nestálý charakter. Na jednu stranu jsou v týmu hráči, u kterých je motivace a chuť se zlepšovat viditelná. Na druhou stranu jsou hráči, co ke cvičením stejný zápal nesdílí. Nesoustředěnost v tomto věku je naprosto běžná a jsme zvyklí s ní pracovat. Přesto žádám rodiče o komunikaci s trenéry, pokud by bylo na hráči vidět, že se trápí a nechce se mu na trénink, ať jim zbytečně nekazíme vztah k tak skvělému sportu a najdeme nějakou jinou alternativu.

Hodnocení turnajů:

                Sobotní turnaj, vedený trenérem Lošťákem dopadl nad naše očekávání, neboť se jednalo o první zápasy v sezóně a neabsolvovali jsme ještě dostatečný počet tréninků. Kluci podali skvělý, bojovný výkon a hlavně plnili věci učené na tréninku.

                Z nedělního turnaje, který jsem vedl já, jsem měl smíšené pocity. Výkony kluků byly velmi dobré, někteří mě dokonce více než překvapili. Negativní na tom je, že na turnaji nebyl soupeř, který by se sedmičce hráčů mohl vyrovnat. Což by se samozřejmě mělo změnit, až nastoupíme do soutěže proti o rok starším klukům.

Petr Zapletal

Hlavní trenér kategorie U8 SK Sigma Olomouc