Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přihlášené zápasy/ turnaje

Venkovní zápasy:

SO 18.08.2018 - Minimorava Zašová

25.-26.08.2018 - Turnaj AGRIA CUP (Choceň) - 5.místo

SO 01.09.2018 - PU 1.FC Slovácko (Uherské Hradiště)

ČT 06.09.2018 - KP Šumperk

SO 08.09.2018 - KP 1.SK Prostějov (doma H2)

ST 12.09.2018 - KP 1.HFK Olomouc (doma H2)

SO 15.09.2018 - Turnaj Albrechtice (2008) - 2.místo

SO 15.09.2018 - PU Přerov

SO 22.09.2018 - Minimorava Zašová

ST 26.09.2018 - KP 1.HFK Olomouc

ČT 27.09.2018 - KP Přerov

PÁ 28.09.2018 - KP Hranice

NE 30.09.2018 - KP Hranice (doma H2)

ČT 04.10.2018 - KP Šumperk (doma H2)

SO 06.10.2018 - Minimorava Zašová

ST 10.10.2018 - Kvalifikace na Ondrášovka Cup 2019 (Prostějov)

SO 13.10.2018 - Triangl České Budějovice (pojede se autobusem)

NE 14.10.2018 - KP 1.SK Prostějov

SO 20.10.2018 - Minirepublika Slavia Praha 

SO 20.10.2018 - KP Přerov (doma H2)

28.-30.10.2018 - SOUSTŘEDĚNÍ

SO 03.11.2018 - Minimorava Zašová

SO 03.11.2018 - Minirepublika SIGMA (10:30 hod) 

17.-18.11.2018 - Paňasova Apalucha

SO 24.11.2018 - PU FK JABLONEC (UMTRA SIGMA od 12 hod)

SO 01.12.2018 - PU UMTRA Heyrovského (10-12 hod)

SO 08.12.2018 - PU s 1.HFK Olomouc U11 (od 9 hod v Holici)

 

Další zápasy/ turnaje mohou být průběžně doplňovány, popř. odebírány.

 

Halová sezóna:

SO 10.11.2018 - turnaj Čajkaréna (pořádá 1.HFK Olomouc) - umístění: 3. místo

NE 25.11.2018 - turnaj Velká Bystřice (2 týmy) - umístění: 1. a 2. místo

NE 09.12.2018 - turnaj Zbrojovka Brno (UMTRA) - umístění se nevyhlašovalo

SO 15.12.2018 - turnaj Zašová - umístění se nevyhlašovalo

SO 22.12.2018 - turnaj Vyškov (2 týmy)  - umístění: 1. a 2. místo

 

SO 05.01.2019 - turnaj Uničov  - umístění: 2. místo

SO 19.01.2019 - turnaj Senice na Hané (pořádá Prostějov) - umístění: 1. místo

SO 19.01.2019 - miniturnaj Zbrojovka - umístění se nevyhlašovalo

NE 27.01.2019 - miniturnaj Brno (pořádá Prostějov) - 9-12 hod - umístění se nevyhlašovalo

NE 27.01.2019 - miniturnaj Brno (pořádá Prostějov) - 12-15 hod - umístění se nevyhlašovalo

NE 03.02.2019 - náš domácí turnaj ČAJKARÉNA (2 týmy) - umístění: 1. a 2. místo

09.-10.02.2019 - turnaj Hradec Králové - umístění: 3. místo

NE 10.02.2019 - PU Holice

SO 16.02.2019 - náš domácí turnaj ČAJKARÉNA (2 týmy) - umístění: 1. a 7. místo

SO 23.02.2019 - triangl Holice

SO 09.03.2019 - triangl UMTRA Heyrák

11.-13.03.2019 - SOUSTŘEDĚNÍ Kravaře

 

Venkovní zápasy:

SO 16.03.2019 - triangl Vítkovice

NE 24.03.2019 - PU Holice

SO 30.03.2019 - Triangl Heyrák (9-12 hod)

SO 06.04.2019 - PU na Slovácku

SO 13.04.2019 - KP Hranice (doma H2)

SO 20.04.2019 - KP Šumperk

SO 20.04.2019 - Minirepublika Hradec Králové

SO 27.04.2019 - KP 1.SK Prostějov (doma H2)

ST 01.05.2019 - Turnaj Písek - umístění: 7. místo

04.-05.05.2019 - Turnaj Petřkovice - umístění: 15. místo

NE 05.05.2019 - KP 1.Viktoria Přerov

ST  08.05.2019 - Kvalifikace Trophy Tour Uherské Hradiště - umístění: 4. místo

SO 11.05.2019 - Minirepublika Ostrava 

NE 12.05.2019 - KP 1.HFK Olomouc

ČT 16.05.2019 - KP Hranice

ČT 23.05.2019 - KP 1.Viktoria Přerov (doma H2)

SO 25.05.2019 - KP Šumperk (doma H2)

25.-26.05.2019 - Ondrášovka Cup (Vysoké Mýto) - umístění: 3. místo

SO 01.06.2019 - Turnaj Holice (2 týmy) - umístění: 1. a 2. místo

NE 02.06.2019 - KP 1.SK Prostějov

08.-09.06.2019 - Turnaj Německo - umístění: 4. místo

SO 15.06.2019 - Minirepublika Brno

SO 15.06.2019 - KP 1.HFK Olomouc (doma H2)

SO 22.06.2019 - Turnaj Kozlovice (poslední akce sezóny)

 

U Krajských přeborů mohou nastat změny. Přeložení do týdnu místo tréninkové jednotky.

Další zápasy/ turnaje mohou být průběžně doplňovány, popř. odebírány.