Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přehled odehraných turnajů v sezóně 2017/18

2. 1. 2018

 

Venkovní zápasy:

ST 30.08.2017 - KP BML Šumperk (doplnění U8)

SO 02.09.2017 - KP Přerov/Kozlovice

NE 10.09.2017 - KP 1.HFK Olomouc

SO 16.09.2017 - Minirepublika Řepčín

NE 17.09.2017 - KP Hranice (doma)

ST 27.09.2017 - kvalifikační turnaj na OC 2018 (Frýdek-Místek)

NE 01.10.2017 - KP Prostějov (doma)

ÚT 03.10.2017 - KP Šumperk

SO 07.10.2017 - KP Kojetín/Kovalovice (doma)

SO 14.10.2017 - KP Uničov

NE 15.10.2017 - Minirepublika Slávia Praha

NE 22.10.2017 - turnaj Prostějov - zrušeno

 

Další zápasy/ turnaje mohou být průběžně doplňovány, popř. odebírány.

Halová sezóna:

SO 04.11.2017 - Čajkaréna - námi pořádaný turnaj - 2 týmy - umístění: 1. a 3. místo

11.-12.11.2017 - turnaj Hradec Králové - umístění: 2. místo

SO 18.11.2017 - triangl Sparta Praha - UMTRA

NE 26.11.2017 - turnaj Velká Bystřice - umístění: 3. místo

SO 02.12.2017 - turnaj Zašová - umístění: 1. místo

NE 03.12.2017 - turnaj Čajkaréna (pořádá 1.HFK Olomouc) - umístění: 1. místo

SO 09.12.2017 - triangl Wroclaw - UMTRA

NE 17.12.2017 - turnaj Vyškov - umístění: 1. místo

 

SO 13.01.2018 - turnaj U10 Velká Bystřice - umístění: 5. místo

NE 14.01.2018 - turnaj Velká Bystřice - umístění: 2. místo

NE 21.01.2018 - PU s 1.HFK Olomouc

SO 27.01.2018 - turnaj Uničov - umístění: 3. místo

NE 04.02.2018 - PU Hradec Králové

NE 11.02.2018 - Čajkaréna - námi pořádaný turnaj - 2 týmy - umístění: 4. a 5. místo

NE 18.02.2018 - PU Hradec Králové

SO 24.02.2018 - PU s Opavou (doma UMTRA) - 1 tým

NE 25.02.2018 - turnaj U10 Velká Bystřice - umístění: 4. místo

SO 10.03.2018 - PU s SK Uničov (doma UMTRA)

NE 11.03.2018 - PU s Bruntálem (doma UMTRA)

12.-14.03.2018 - soustředění Kravaře

SO 17.03.2018 - PU Slavia Praha - 2 týmy  - zrušeno

PO 19.03.2018 - PU s 1.HFK Olomouc U10

SO 24.03.2018 - triangl Ostrava 

 

Další zápasy/ turnaje mohou být průběžně doplňovány, popř. odebírány.

Venkovní zápasy:

NE 01.04.2018 - PU Vyškov - zrušeno

SO 07.04.2018 - triangl Šumperk

NE 08.04.2018 - Okresní přebor BML 09 (doma) - hrají U8

SO 14.04.2018 - Krajský přebor 1.SK Prostějov

NE 15.04.2018 - Minimorava Zašová

21.-22.04.2018 - turnaj Opole (Polsko) - zrušeno

SO 21.04.2018 - Krajský přebor Uničov (doma)

NE 22.04.2018 - Okresní přebor BML 09 Drahanovice

SO 28.04.2018 - Minirepublika Trenčín

ÚT 01.05.2018 - turnaj Písek - umístění: 2. místo

SO 05.05.2018 - Okresní přebor Moravský Beroun 

05.-06.05.2018 - kvalifikační turnaj Chotěboř (EURO 2009) - umístění: 4. místo

ST 09.05.2018 - Krajský přebor Kozlovice (Řepčín)

SO 12.05.2018 - Minimorava Zašová

SO 12.05.2018 - Krajský přebor 1.HFK Olomouc

SO 19.05.2018 - Minirepublika Hradec Králové

ČT 24.05.2018 - Krajský přebor Šumperk

SO 26.05.2018 - Minimorava Zašová

ČT 31.05.2018 - Krajský přebor 1.SK Prostějov

02.-03.06.2018 - ONDRÁŠOVKA CUP Hradec Králové - umístění: 11. místo

16.-17.06.2018 - JAKO CUP Hradec Králové